Вата повинна страждати

Про zombak.net

Про zombak.net


Zombak.net – це незалежний недержавний некомерційний сайт, що містить інформацію про осіб, які відкрито підтримали агресивні дії Московії. Від анексії Криму та окупації частини Донбасу у 2014-му, до повномасштабного вторгнення, відкритого тероризму та геноциду українського народу у 2022-му.Мета проєкту

 • Рашисти та їх посібники мають понести відповідальність за московитські злочини, в яких вони брали, як мінімум, відкриту інформаційну участь.
  Такі особи мають або бути притягнутими до карної чи адміністративної відповідальності, чи, щонайменше, мають стикнутися з найжорсткішим громадським моральним осудом, та бути ізольованими від цивілізованого світу. І ніде немає їм бути спокою: ані дома, ані на роботі, ані на відпочинку.
 • Тому громадськість цивілізованого світу, правоохоронні органи, роботодавці, журналісти, сусіди, знайомі, усі, мають бути поінформована про цих особ, та їхні дії, для запобігання будь-якого співробітництва з ними, та кращого забезпечення інформаційної, та ба-більше, навіть безпекової гігієни.
 • Щоби рашистська наволоч, яка вже заповзла у цивілізацію, добровільно б повернулася на паРашу, а ті, хто вже там -- навіть би не думали вилізати зі своїх болот за рови з крокодилами.


Ключові ознаки рашистів

Рашисти та їх посібники ідентифікувалися за наступними ознаками:

 • Оцінка російсько-української війни (від лютого 2014 року до реакції на повномасштабне воєнне вторгнення РФ та подальші події).
 • Ставлення до окупації Криму та/або відвідування окупованого півострова з порушенням законодавства України.
 • Ставлення до Революції Гідності, українського народу та його права на самовизначення.
 • Участь у пропагандистських заходах, в тому числі присвячених культу перемоги росіян у “Великій Вітчизняній війні” (т.зв. “побєдобєсіє”), прославляння "спецоперації“, “приєднання” Криму.
 • Поширення різноманітних прокремлівських наративів: немотивована та несправедлива русофобія, недієвість санкцій, звинувачення на адресу колективного Заходу та США, громадянська війна в Україні, зовнішнє управління в Україні тощо.
 • Підтримка агресивної зовнішньої політики російського уряду.

Особлива увага при цьому приділялася особам, що вже проживають за межами Московії, чи мають перспективи переїхати у цивілізований світ (як то представникам IT-сектору).
Попри всіляке лицемірство про  "війна, це, в принципі, погано", та демонстративна "підтримка" українських біженців, котрих вони часто-густо вважають представниками меншовартого "братського народу", який треба "вилікувати" від "вірусу" "українства".Велика дяка "Миротворцю"

Велика дяка "Миротворцю". Взагалі, за їх невтомну працю, та, окремо, за веб-дізайн ідеї з їхнього сайту, які ми радо використали :-)
Маємо підкреслити, що цей сайт ніяк не зв'язаний ані з Дослідницьким центром "Миротворець" взагалі, ані з кимось з його команди.